888 33 43 63 ul. Wiktorska 19 m.9   |   ul. Augustyna Locci 31 kontakt@centrum-psychoterapii.com

Angelika Gyrczuk

Psycholożka, Psychoterapeutka

,,Jestem po to, aby towarzyszyć i wspierać, a szczęście, czy zdrowie jest przyjemną wypadkową tego procesu.”

Prowadzę pomoc psychologiczną, interwencję kryzysową, psychoterapię krótkoterminową i długoterminową oraz grupy wsparcia i grupy terapeutyczne.

Pracuję psychodynamicznie – ważne dla mnie jest to, co dzieję się w przeżyciach i jak to się łączy z tym, o czym myślimy i co robimy. W procesie terapeutycznym razem łączymy to, co jest trudne do połączenia i może od dawna nie chce być widziane. Patrzenie i zobaczenie pomaga, a porozmawianie o tym – tym bardziej! Nic co ludzkie nie jest mi obce. Jestem otwarta na różnorodność i bardzo jej ciekawa.

Jeżeli doświadczasz trudności w życiu prywatnym, czy zawodowym albo w zakresie regulowania emocji, poczucia własnej wartości, braku sensu, osamotnienia, czy w kontaktach z bliskimi, to mogę być dla Ciebie pomocna. Pomagam też osobom doświadczającym zaburzeń osobowości, depresji, ChAD itp.

Jestem absolwentką Psychologii oraz specjalności Psychoterapia na Uniwersytecie Warszawskim. Jako psychoterapeutka szkołę się w podejściu psychodynamicznym w Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji –

program szkolenia jest rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz jest atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Ukończyłam również kursy doszkalające w zakresie m.in. terapii i profilaktyki uzależnień behawioralnych, zaburzeń więzi, zaburzeń osobowości itp.

Doświadczenie zdobywałam:

– Szpital Wolski im. dr Anny Gostyńskiej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Kliniczny Oddział Psychiatryczny

– Instytut Psychiatrii i Neurologii, Oddział F6

– Fundacja eFkropka

– Fundacja Idylla

– Fundacja Wiem i Umiem

-,,Telefon pogadania” dla seniorów i osób samotnych

– Centrum Pomocy Psychologicznej działające przy Uniwersytecie Warszawskim

Prowadzę warsztaty psychoedukacyjne i (auto)destygmatyzujące dla seniorów, młodzieży oraz osób dotkniętych kryzysem psychicznym i ich bliskich.

Swoją pracę poddaję superwizji. Jestem LGBT friendly. Interesuję się rozwijającymi się podejściami psychoterapeutycznymi m.in. terapią wspieraną psychodelikami.

Jestem członkinią Komisji Rewizyjnej Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Specjalistka przyjmuje w oddziale Locci.