888 33 43 63 ul. Wiktorska 19 m.9   |   ul. Augustyna Locci 31 kontakt@centrum-psychoterapii.com

Michał Kopeć

Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog

Jestem absolwentem Psychologii i podyplomowych studiów Seksuologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Ukończyłem 4-letnie Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji – rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne – i jestem w trakcie Szkoły Psychoterapii Osób z Problemem Uzależnienia w tym samym ośrodku.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w stowarzyszeniu Lambda, Poradni psychologiczno-seksuologicznej i Fundacji Nagle Sami. Staże kliniczne realizowałem w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Szpitalu Wolskim oraz w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie.

Pracuję z osobami doświadczającymi trudności z tworzeniem i utrzymywaniem relacji, depresją, lękiem, poczuciem pustki i beznadziei, wspieram osoby w żałobie oraz przeżywające trudności w środowisku zawodowym.

Jako seksuolog pomagam osobom w obszarze: dysfunkcji seksualnych (m.in. brak lub utrata pożądania, zaburzenia erekcji lub reakcji genitalnej, ból w trakcie stosunku), zaburzeń preferencji seksualnych (m.in. fetyszyzm, sadyzm-masochizm, voyeryzm), trudności relacyjnych i innych. Moimi pacjentami są także osoby LGBTQ+, z którymi pracuje nad zaakceptowaniem bądź określeniem swojej orientacji seksualnej czy identyfikacji płciowej, oraz nad radzeniem sobie ze stresem mniejszościowym. Ukończyłem szereg szkoleń związanych z seksualnością.

Zajmuję się także problematyką uzależnień, w tym uzależnień w obszarze seksualności.

Pracuję z parami w oparciu o podejście EFT (Emotionally Focus Therapies for Couples). Pomagam parom zrozumieć nieuświadomione procesy relacyjne, które doprowadziły do osłabienia więzi osób w parze, oraz wspieram osoby w parze w odbudowywaniu tej więzi.

Świadczę pomoc osobom dorosłym – w terapii indywidualnej oraz par (również w j.angielskim).

Od kilkunastu lat jestem związany z biznesem, doradztwem zawodowym. Prowadzę warsztaty rozwojowe i doradcze dla managerów, instytucji pozarządowych i firm.

Specjalista przyjmuje w oddziale Locci oraz Wiktorska.